WELCOME TO RBD&REBELDE WORLD!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WELCOME TO RBD&REBELDE WORLD!


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 bez sminke pred novinare...

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Tasha~Anahi~RBD

Tasha~Anahi~RBD


Broj poruka : 22
Location : Mexico...
Datum upisa : 19.12.2007

bez sminke pred novinare... Empty
PočaljiNaslov: bez sminke pred novinare...   bez sminke pred novinare... Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 11:55 pm

Por su visita a Monterrey, los integrantes de RBD sabían que habría varias personas de los medios de comunicación esperándolos, así que decidieron sacarlos por el sótano, pero ni así despistaron a los reporteros, pues los cacharon.

Y tal parece que Dulce María no esperaba ser captada por las cámaras, pues iba sin una gota de maquillaje, pero a ella no le importó y hasta dejo que la grabarán, seguramente confía en su belleza a cara lavada

Fotka:

http://www.tvyespectaculos.com/wp-content/uploads/2007/10/dulce-sin-maquillaje.jpg
Nazad na vrh Ići dole
Tasha~Anahi~RBD

Tasha~Anahi~RBD


Broj poruka : 22
Location : Mexico...
Datum upisa : 19.12.2007

bez sminke pred novinare... Empty
PočaljiNaslov: Re: bez sminke pred novinare...   bez sminke pred novinare... Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 11:57 pm

ovo sam nasla na drugom 4umu pa ne znam sve da prevedem... Embarassed
tako da me nepitate za prevod....ako neko zna da prevede, neka postavi ovde... Embarassed santa
Nazad na vrh Ići dole
~*~Dulce_Sara~*~

~*~Dulce_Sara~*~


Broj poruka : 6
Godina : 29
Location : Con Dulce,in my dreams...
Datum upisa : 20.12.2007

bez sminke pred novinare... Empty
PočaljiNaslov: Re: bez sminke pred novinare...   bez sminke pred novinare... Icon_minitimeČet Dec 20, 2007 1:53 pm

Na kom forumu si to nasla?
Nazad na vrh Ići dole
*Krasiwa*
Admin
*Krasiwa*


Broj poruka : 100
Godina : 30
Datum upisa : 11.12.2007

bez sminke pred novinare... Empty
PočaljiNaslov: Re: bez sminke pred novinare...   bez sminke pred novinare... Icon_minitimeČet Dec 20, 2007 3:39 pm

ja ne znam sve da prevedem...mislim znam ja spanski ali ne bas tako dobro...pitacu moju drugaricu da mi prevede...
Nazad na vrh Ići dole
https://rbd-rebelde-the-best.forumsr.com
Tasha~Anahi~RBD

Tasha~Anahi~RBD


Broj poruka : 22
Location : Mexico...
Datum upisa : 19.12.2007

bez sminke pred novinare... Empty
PočaljiNaslov: Re: bez sminke pred novinare...   bez sminke pred novinare... Icon_minitimeČet Dec 20, 2007 11:20 pm

~*~Dulce_Sara~*~ ::
Na kom forumu si to nasla?
na: www.gatitasrebuleras.forumotion.com
sto pitas???
jel` si ti sa krstarice SARITA??? Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Tasha~Anahi~RBD

Tasha~Anahi~RBD


Broj poruka : 22
Location : Mexico...
Datum upisa : 19.12.2007

bez sminke pred novinare... Empty
PočaljiNaslov: Re: bez sminke pred novinare...   bez sminke pred novinare... Icon_minitimeČet Dec 20, 2007 11:24 pm

ako si ti SARITA, znas da sam to uzela sa Mirinog 4uma...
onaj o Dulce, Anahi i Maite... bom
znas sigurno Idea
Nazad na vrh Ići dole
~*~Mia~*~

~*~Mia~*~


Broj poruka : 14
Location : Sa Anahi u sopingu :)
Datum upisa : 21.08.2008

bez sminke pred novinare... Empty
PočaljiNaslov: Re: bez sminke pred novinare...   bez sminke pred novinare... Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 10:38 pm

Ja imam na netu taj neki program za prewode ali ne prewodi dobro ja cu kopirati pa ako vi mozete da procitate jer ne prewede swe bas dobro.Embarassed
Ewo:
Na njegovu posjetu Monterrey, članovi RBD je znao da će biti nekoliko ljudi iz medija čekanja, pa su odlučili iz podruma, ali ne i baci od novinara, kao cache.

I čini se da Dulce María ne očekujete da će biti zarobljeni od strane kamere, a zatim je otišao bez drop of makeup, ali ona nije umu da se i neka rekord, sigurno se nada da joj ljepotu lica operu


P.S. Nije bas dobro swe Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





bez sminke pred novinare... Empty
PočaljiNaslov: Re: bez sminke pred novinare...   bez sminke pred novinare... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
bez sminke pred novinare...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
WELCOME TO RBD&REBELDE WORLD! :: ReBeLdE~GlUmCi&UlOgE~ :: Dulce Maria/Roberta Pardo-
Skoči na: